SUDJELOVANJE NA "ADVENTU U BARANJI"
- prijateljisvmartin9
- Feb 5
- 1 min read
Dana 19., 20 i 21. prosinca naša udruga sudjelovala je na "Adventu u Baranji" na božićnom sajmu na Trgu slobode u Belom Manastiru. Na svom štandu izložili smo prigodne božićne radove naših volonterki. Zahvaljujemo svima koji su nas posjetili.
















Comments